בדוק את העסק שלך

אימון עסקי

אימון עסקי – מחוייבות להצלחה!

בין אם אתה בעל עסק גדול או בינוני, מנהל או יזם עצמאי, הרגשת וודאי לא פעם שעם הכישורים שלך והכוונה הנכונה תוכל להגיע לניהול יעיל יותר, לביצועים טובים יותר ולתוצאות עסקיות מרשימות הרבה יותר.

אתה מחויב להצלחה, מוכן לעשות כל מה שנדרש, אך זקוק למישהו שימקד איתך את היעדים והמטרות הרצויים לך, ויעזור לך לאתר מה מעכב אותך ומונע ממך לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בך. מאמן עסקי יעשה עבורך בדיוק את זה…

היכולת להצליח בעסקים אינה חייבת להיות מתת אל. למעשה, בעלי עסקים יכולים לסגל לעצמם תכונות ודרכי עבודה שיסייעו להם בהצלחתם בדיוק כפי שביכולתם לשפר את כושרם הגופני ואת מיומנות הספורט שלהם באמצעות אימון עסקי.

היכולת להתאים עצמו למצבים משתנים בעולם העסקים ולאתגרים העומדים בפני העסק שהקמת הייתה תמיד קריטית לשגשוגו של כל בעל עסק. בתקופות של מציאות כלכלית מתעתעת ועננים מתקדרים היא הופכת אף חשובה שבעתיים שכן הברירה הטבעית של העסקים אינה פוסחת גם על אלה שבאמתחתם רעיון טוב או מוצר איכותי.

אנחנו ב- ADVISING מתמחים בתהליך אימון עסקי לצד אימון מנהלים וכן ייעוץ עסקי למגוון של עסקים. במסגרת תהליך האימון יעבור המתאמן תהליך של פיתוח אישי עם מאמן עסקי מנוסה, בסיומו הוא יאחוז בכלים מגוונים להצלחה בעולם העסקים שיאפשרו לו למצות את הפוטנציאל העסקי הקיים בו או בעסק שהקים בצורה טובה יותר.

תיאור תהליך של אימון עסקי

תהליך אימון עסקי טומן בתוכו שני שלבים משמעותיים:

שלב האבחון וההתבוננות: בשלב האבחון יבינו המאמן והמתאמן מהם היתרונות היחסיים המצויים בעסק שבבעלות המתאמן או מהי היכולת שתאפשר לו להצליח להקים עסק משגשג.

השלב התכליתי: כולל הקניית כלים שימושיים בידיו של המתאמן וביניהם דרכים להבטיח עמידה ביעדים שהציב לעצמו או שהוצבו לו, יכולת להתמקד בעיקר וביתרונותיו היחסיים וכן כיצד להבטיח ניהול יעיל של צוות עובדים.

אימון עסקי המשולב בתהליך ייעוץ עסקי יכיל שילוב בין דרכים לתפעול נכון יותר של העסק ברבדיו השונים לצד שיפור התנהלותו של בעל העסק ומתן כלים לניהול יעיל אשר יסייעו לו לנהל את העסק ויהפכו את התנהלותו העסקית בצורה טובה יותר.

הדבר יכול להתבטא במגוון צורות – החל בניהול נכון יותר של הוצאות העסק וצדדיו הפיננסיים ועד הקניית כלים לחשיבה מחוץ לקופסא בדרך לחדירה לשווקים חדשים של פעילות, ניצול הזדמנויות עסקיות ופיתוח מוצרים המתאימים יותר לצרכי הקהל. אימון עסקי מסייע בגיבוש תפיסה עסקית מוצלחת המאפשרת לעסק לשגשג לאורך זמן.

אימון עסקי מוצלח יוציא תחת ידיו בעל עסק או מנהל הערוך טוב יותר להתמודדות עם אתגרים שונים הנקרים בפניו בעת ביסוס העסק וניהולו.

מאמן עסקי מוצלח צריך להיות אדם בעל יכולות בינאישיות גבוהות המאפשרות לו להתחבר בקלות לסוגי אנשים שונים. חיבור אישי בין המאמן למתאמן עשוי להיות נדבך חשוב בתהליך האימון.

מאמן בעל ניסיון רחב הוא כזה המכיר מגוון רחב של עסקים ומתודות ניהוליות ושביכולתו 'להגיע' למתאמן ולאפשר לו למקסם את תהליך האימון לרווחתו העתידית.

אימון עסקי וכן אימון מנהלים הנעשים על ידי מאמן בעל שיעור קומה, ידע וניסיון, מוכחים מחקרית כדרכים בטוחות להגברת הפריון והרווחיות בעסקים קטנים ובארגונים גדולים.

שיפור איכות ניהול העסקים של בעלי העסק או מנהליו יתבטא לרוב באופן כמעט מיידי בתוצאות העסקיות ולבחירת מאמן עסקי מתאים קיימת חשיבות גבוהה בהצלחת התהליך.

קראו עוד בנושא: אימון מנהלים

חייגו עכשיו בדיקה עסקית פנייה בווטסאפ