לייעוץ ראשוני

יועץ עסקי

יועץ עסקי – זריקת מרץ לעסק שלך!

יועץ עסקי מוצלח אינו חייב להיות בר-סמכא בתחום העסקי הספציפי בו עוסקת החברה אך עליו להיות בעל השכלה רחבה, רצוי אינטר-דיסציפלינרית ובעל יכולת להציג ניסיון מוכח וכן מיומנות בניהול ובייעוץ לחברות ולעסקים בסדרי גודל ופעילות דומים לחברה.

רעיון טוב הוא הבסיס להקמה ולתפעול של עסק מצליח. אך רעיון אינו חזית הכול. ניהול מוצלח של העסק החל משלב כתיבת התכנית העסקית, עובר בשלב גיוס העובדים והכשרתם ועד לשלב השיווק וההתנהלות הכספית הנבונה, הוא הדרך היחידה להפוך רעיון טוב לעסק משגשג שפורח לאורך זמן.

שימוש בייעוץ עסקי מקצועי עשוי להוות זריקת מרץ של ממש להצלחת העסק בשלבים שונים בהקמתו ובתפעולו.

אנו ב-ADVISING נדע לאבחן את השלב והסיטואציה בו מצויים העסק או החברה שלכם ולהתאים עבורכם יועץ עסקי מומחה, אשר יידע להוביל אתכם לדרך המלך ולהצלחה עסקית.

מהו ייעוץ עסקי?

עולם העסקים המודרני מתאפיין בסביבה תחרותית ורגולציה משתנה תדיר, בטעם צרכני הפכפך ובתמורות פיננסיות משמעותיות בסביבת המאקרו. יועץ עסקי מנוסה יסייע לחברה להתמודד עם שלל מצבים העומדים בפניה או כאלה העשויים לעמוד בפניה בעתיד.

בעת יסוד העסק ידע היועץ העסקי המקצועי לסייע למייסדים להתוות תכנית עסקית ריאלית אשר תיטיב עם העסק בטווח הארוך. היועץ יוכל לשים עצמו בנעליהם של המייסדים בצמתים בהם הם פחות 'שוחים בחומר', יהיה זה תחום השיווק, הפיננסים או התפעול.

עסקים ותיקים יוכלו להפיק רבות מהסתייעות בייעוץ עסקי בעת שהם עומדים בפני סביבה עסקית משתנה או נדרשים להחלטות משמעותיות כגון התלבטות האם להיכנס לשווקים גיאוגרפים חדשים, לשנות את הפוקוס העסקי של החברה או לגבש דרכים חדשות לשיווק.

ייעוץ עסקי בשילוב עם ייעוץ ארגוני יאפשרו לחברה להתאים עצמה במהירות וביעילות למציאות החדשה גם באספקטים הכוללים שינויים פרסונאליים וכמותיים במצבת כוח האדם של הארגון.

כאשר החברה נמצאת בקשיים ניהוליים או עסקיים יוכל יועץ עסקי חיצוני לספק נקודת מבט אובייקטיבית המנותקת מאמוציות שלעיתים מעורבות בנקודת מבטם של מייסדי העסק.

עמדתו חסרת הפניות והמוניטין המקצועי של היועץ, יאפשרו להעביר החלטות חשובות ביתר קלות במנגנוני ההחלטה השונים של החברה ולאפשר לה לחזור למסלול השגשוג מהר יותר ובהצלחה.

כיצד לבחור יועץ עסקי מתאים?

מעבר לנתונים היבשים קיימת חשיבות לאיכות הקשר הבינאישי המתפתח בין  יועץ עסקי לקברניטי החברה. עבודת הייעוץ כוללת בתוכה תקופה אינטנסיבית מאוד של עבודה צמודה במהלכה ילווה היועץ את תהליכי קבלת החלטות בחברה וילמד את התחום בו התבקש לייעץ לפרטיו כולל אף מחקר שוק של שווקי הפעילות של החברה.

קליק ראשוני מוצלח בין היועץ לעובדי החברה העובדים בצמוד אליו יהפוך את תהליך הייעוץ ליעיל יותר וישפר את איכות התוצאה המתקבלת.

יועץ עסקי מנוסה ומבוקש ידע להציג בפני החברה תיק עבודות המדגים את יכולותיו והצלחותיו בתחום הייעוץ. כדי לקבל תמונת מצב טובה יותר ניתן ואף מומלץ ליצור קשר עם לקוחות שכבר הסתייעו בשירותיו כדי לקבל את חוות דעתם.

חייגו עכשיו בדיקה עסקית פנייה בווטסאפ