לייעוץ ראשוני

תוכנית עסקית – התשובות לכל השאלות הנפוצות ביותר

שאלה: מה השלבים בכתיבת תוכנית עסקית טובה? האם יש נוסחה מסויימת לפיה צריך לכתוב את התוכנית בשביל להעלות את הסיכויים להצליח?

תשובה: אין נוסחה לכתיבת תוכנית עסקית נכונה. חשוב שמי שכותב את התוכנית העסקית יהיה מנוסה ובעל ניסיון.

שאלה: האם תוכנית עסקית יכולה להיות בדיקת כדאיות לפיה ניתן להחליט GO או NO GO? האם זו הכוונה בבדיקת כדאיות?

תשובה: תוכנית עסקית מלאה ומקיפה, אכן יכולה לשמש ככלי מעולה לבחינה  של כדאיות ההשקעה.

שאלה: אני עומד לפתוח עסק בתחום המזון או בעברית מסעדה. לא חשבתי על זה לבד, אבל חברים הציעו לי לנסח תוכנית עסקית מקצועית ולעבוד לפיה.

חיפשתי ולא ממש מצאתי באתר שלכם דוגמא לתוכנית עסקית של מסעדה. רציתי לדעת האם יש לכם דוגמא כזאת ואם לא, איך מתחילים? מה צריך להופיע בתוכנית העסקית? מה היא כוללת? האם אתם נותנים סיוע לעסק בתחילת דרכו, כבר כשעולה הצורך לנסח תוכנית עסקית?

תשובה: פתיחת מסעדה כרוכה בהשקעה כספית גדולה מאוד מצידך. אני לא ממליץ לך לנסח תוכנית עסקית בעצמך. אני כן ממליץ לך לפנות ליועץ מומחה לכתיבת תוכנית עסקית. מניסיוני, עלות ההשקעה בתוכנית עסקית מקצועית מחזירה את עצמה בוודאות.

שאלה: אני מעוניין לפתוח מכבסה באיזור מגורי, אני לא בטוח מה עלי לעשות על מנת לבדוק האם זה כדאי מבחינה כלכלית. האם אני אמור להכין תוכנית עסקית על מנת לחשב רווח עתידי וסיכונים?

תשובה: אני מאוד ממליץ לך לפנות ליועץ עסקי מומחה שיסייע לך בפתיחת העסק החדש ובתוכנית עסקית מתאימה. פעולה מקדימה של ייעוץ עסקי נכון, תפחית את הסיכוי להפסדים ותגביר את סיכויי ההצלחה.

שאלה: אודה לקבלת הערכה לעלות לכתיבת תכנית עסקית. וכל הנשמות הטובות – בבקשה אל תגידו לי שאני יכולה לכתוב לבד ויש טמפלטים באינטרנט. ניסיתי לכתוב לבד וזה לא מספיק טוב, אני מעוניינת באיש מקצוע.

תשובה: לא ניתן לתת תשובה ישירה של עלויות. את מוזמנת לפנות אלינו ונשמח לשלוח לך הצעת מחיר מסודרת.

שאלה: חבר זרק לי שכדאי לי לבצע אבחון ארגוני לעסק ותוכנית עסקית. מדובר בעסק משפחתי קטן. למה הכוונה?

תשובה: אבחון עסקי הוא השלב הראשון בתהליך של ייעוץ ופיתוח עסקי. השלב השני הוא לגבש תוכנית עבודה ע"פ ממצאי האבחון. השלב השלישי והחשוב ביותר הוא שלב היישום.

שאלה: האם אתם עוסקים גם בסיוע בניהול תקציבי או רק בהכנת תכנית ושיווק?

תשובה: תוכנית עסקית כוללת בתוכה גם פן כלכלי. לכן התשובה היא כן.

שאלות? אל תהססו ליצור איתנו קשר אישי!

חייגו עכשיו בדיקה עסקית פנייה בווטסאפ