בדוק את העסק שלך

שלב היישום

 שלב יישום המטרות והיעדים

שיטת הייעוץ הייחודית של Advising פותחה על מנת להעניק לארגון את הכלים הדרושים לו כדי להגשים את יעדיו, להתפתח ולהתמודד עם קשיים פנימיים וחיצוניים. מודל זה מאפשר לנו להעניק ללקוח שירות אישי, מותאם ויעיל. בפועל, שיטת השלבים היא חליפת ייעוץ ייחודית שנתפרת במיוחד לפי מידות הארגון, התקציב והסגל.

שלב א' של תהליך הייעוץ העסקי, שם דגש על אבחון צרכים ויעדים בחברה. במסגרתו, מנוסחות מסקנות הנוגעות להתנהלותה הפנימית והחיצונית ומונחים היסודות למהלכים הארגוניים הנדרשים.

שלב ב', עוסק בגיבוש מדיניות עסקית וארגונית תוך התאמת אסטרטגיה שיווקית ומציאת דרכים מעשיות להגשמת חזון החברה.

השלב הנוכחי איפוא, שלב ג, הינו השלב האחרון והחשוב ביותר בתהליך. זהו כמובן שלב יישום התובנות, ההמלצות והמסקנות אשר התגבשו בשני השלבים הקודמים, לכדי פעולות ממשיות למימוש המטרות והיעדים שהוצבו.

הדרך להצלחה מתחילה בשיחת טלפון: 072-2727410

רוב תהליכי ניהול שינוי נכשלים בשלב זה ואינם מצליחים להבשיל לכדי יישום בפועל של תהליכים ומשימות להשגת היעדים והמטרות שהארגון שם לעצמו. הסיבה לכך נעוצה במספר גורמים שונים, אך לדעתנו, הגורם העיקרי הוא החוסר בכלים בעלי ערך מוסף אמיתי, ממשי, ביצועי.

בשלב ג', חברת Advising מוסיפה לארגון שלך כלים אמיתיים, שאינם עומדים לרשותך כיום. ארגז הכלים הייחודי שלנו מכיל בתוכו מומחי יישום וביצוע, כל אחד לפי תחומו.

כאן המקום להדגיש כי מומחיות זו אינה מתבטאת ברמה האקדמית בלבד, אלא מובלת על ידי צוות מומחים עתירי ניסיון של שנים ארוכות בשוק העסקי, בעולם האמיתי, כל אחד בתחומו.

מומחים אשר הובילו ארגונים ועסקים בדרך להצלחה אמיתית וממשית, קודם שהפכו יועצים מומחים.

דמיין שברגע אחד מתווספים לארגון שלך אמצעים נוספים, אנשי מקצוע מנוסים מן המעלה הראשונה ומיד מתחילים ליישם איתך בפועל את המשימות להגשמת המטרות והיעדים שלך.

מנכ"לים, מנהלי שיווק ומכירות, אנשי תוכנה וטכנולוגיה, מנהלי בנק למימון ואשראי, מלווים לפיתוח מנהלים. כולם עובדים עבורך, לאורך כל התהליך.

ארגז הכלים שלנו, צוות מומחי היישום והתוכן שלנו, לרשותך אצלך בחברה, כמעטפת פתרון כוללת.

כולנו נעבוד איתך ולמענך, בדרך להצלחה ותוצאות ממשיות.

חייגו עכשיו בדיקה עסקית פנייה בווטסאפ