בדוק את העסק שלך

אסי קומבליס – החזון שלנו לנווט אותך להצלחה עסקית

מי כמוך יודע שתפקיד המנכ”ל הוא אחד מהתפקידים התובעניים ביותר שיש. לא אחת, אתה מוצא את עצמך טרוד בפתרון בעיות בנושאי כוח אדם, כספים, לוגיסטיקה, תקשורת, מתחרים, ספקים ולקוחות – עד שלא נותר לך זמן וכוח למלא את משימתך העיקרית: לנהל את העסק, למנף את משאביו האנושיים והכלכליים ולנווט אותו בהצלחה, בשוק תחרותי, אל היעדים אותם הגדרת.
מהיום, אתה לא לבד.

חברת Advising – מנווטים להצלחה עסקית, היא חברת בוטיק ייחודית ל-ייעוץ עסקי וייעוץ ארגוני, עם ניסיון של 20 שנה ומתמחה במיקסום הרווח הכלכלי וההון האנושי בקרב עסקים קטנים ובינוניים.

Advising מעמידה לרשותך שילוב נדיר של ידע עסקי-ארגוני עם ניסיון ניהולי, שיווקי ופיננסי בשלושה תחומים מרכזיים:

  • ייעוץ עסקי, ליווי מנהלים, אימון עסקי, תוכנית עסקית והובלת תהליכי שינוי בעסקים
  • הגדלת מכירות ורווחיות ואימון צוותים
  • קורס יזמות עסקית ומגוון קורסים והכשרות לעסקים מתחילים

לכל אחד מצוות היועצים המנוסים של Advising בהנהגתו של אסי קומבליס, ניסיון מעשי והישגים ניכרים בתפקידי מפתח בארגונים עסקיים מובילים, היכרות אישית עם האתגרים והמצוקות עימם אתה מתמודד מידי יום ויכולת מוכחת בהובלת תהליכים ארגוניים.

אסי קומבליס מומחה לייעוץ עסקי

Advising – מחדר המנועים לגשר הפיקוד

Advising תיצור עבורך את חלון ההזדמנויות להתנעת השינוי התהליכי שאתה כל כך רוצה ליישם בארגון שלך אך לא מצליח להתפנות אליו. יחד, ניצור “בועת זמן” של ייעוץ עסקי בלוח הזמנים העמוס שלך, בה נאתר חסמים להתקדמות ונגדיר משימות ויעדים לביצוע בכל רובדי ומרכיבי העסק שלך. בנוסף, נעניק לך כלי עבודה ניהוליים חיוניים, נייעל את ההתנהלות הלוגיסטית והפיננסית ונלווה אותך אישית בהובלת התהליכים באופן אקטיבי – עד להשגת היעדים.
תהליך השינוי האפקטיבי שתעבור בעזרת ייעוץ עסקי ואימון עסקי ב-Advising יאפשר לך לצאת מ”חדר המנועים” של העסק שלך, לחזור למקומך הטבעי בגשר הפיקוד ולשמש כ-“רב חובל” בעל חזון, המוביל את אנשיו בהצלחה אל נמל היעד.

האם Advising מתאימה לך?

כחברת בוטיק לייעוץ עסקי ואימון עסקי, אנו ב- Advising מלווים מספר מצומצם של לקוחות מידי שנה, כדי שנוכל להקדיש להם את מלוא תשומת הלב, בכל רגע נתון ובכל צומת החלטה.
רק אם יש לך נכונות אמיתית ומחויבות מוחלטת לתהליך שינוי משמעותי בעסק או בחברה שלך, תגלה
ש-Advising היא השותפה המושלמת עבורך, בזכות המקצועיות, ההקשבה האמיתית, יחסי האנוש הטובים,
יכולת המינוף העסקית והדיסקרטיות המוחלטת שאנו מציעים ללקוחותינו.

רוצים שיטה שבמינימום עלויות תגדיל לכם את העסק?

השאירו פרטים וקבלו מאיתנו שיחת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
    חייגו עכשיו בדיקה עסקית פנייה בווטסאפ