בדוק את העסק שלך

שיווק טוב או מוצר איכותי? נקודת איזון

שיווק טוב או מוצר איכותי? נקודת איזון

אם בעבר מוצר איכותי היה מספיק לכם על מנת להיכנס חזק אל התודעה הציבורית, כיון מוצר איכותי לבדו איננו מספיק כלל. על מנת שתוכלו להגיע למצב שבו המוצר שלכם מצליח לשבור את כל המוסכמות, אתם חייבים לשלב גם שיווק טוב ושיווק נכון. ללא תוכנית שיווקית שמתאימה למוצר שלכם יהיה לכם קשה מאוד לגבור על כל המתחרים האחרים שמתחרים גם הם על ליבו של הלקוח. ברגע שתצליחו למצוא את נקודת האיזון בין שיווק טוב ומוצר איכותי, תוכלו לעלות מהר מאוד על דרך המלך ולהגיע למצב שהמוצר שלכם יהפוך להיות להיט של ממש.

חשיבות השיווק להצלחה העסקית

הצלחה עסקית היא איננה דבר של מה בכך, ועל מנת שתוכלו לנפץ את תקרת הזכוכית המרחפת מעל ראשו של כל עסק קטן או בינוני עליכם לבנות תוכנית שיווקית. ללא שיווק נכון יהיה לכם קשה מאוד למנף את העסק שלכם ולגרום לכך שלקוחות חדשים יגיעו או יתעניינו בשירותים שלכם. אתם תמיד צריכים להיות במחשבה איך אתם ממציאים את עצמכם מחדש, ואיך אתם גורמים לעסק שלכם להתבדל אל מול כל שאר המתחרים שמאיימים לקחת לכם את הלקוחות.

יועץ ארגוני הוא בעצם איש המקצוע שלכם! מדובר על אדם שחי ונושם את עולם השיווק, ויסייע לכם להבין בדיוק איזה אסטרטגיית עבודה תהיה הנכונה ביותר עבורכם. לכל עסק צריכה להיות אסטרטגיית עבודה שונה, ואתם פשוט רק צריכים להבין בעזרתו של איש המקצוע הנכון מה עשיתם עד כה לא בסדר או אילו אלמנטים אתם צריכים לחדד.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לנושא של שיווק העסק שלכם. על מנת שהעסק שלכם יצליח הוא חייב להיות משווק נכון, ועל מנת שהשיווק יהיה נכון חייב להיות לכם עסק מצליח – הנושאים הללו חייבים להגיע ביחד, אחרת תתקשו מאוד לקצור את הפירות על העבודה הקשה אותה אתם מבצעים בעסק שלכם. אל תשאירו את עצמכם לבד! פנו לאנשי המקצוע הנכונים על מנת שילווה אתכם יד ביד כל הדרך אל ההצלחה העסקית.

העדפה של השיווק על פני השבחה של המוצר – האם זה נכון?

הסברנו לכם כבר בתחילת המאמר עד כמה חשוב לבנות תוכנית שיווקית נכונה אשר מתאימה למוצר שלכם. כיום תוכנית עסקית יכולה לקדם אתכם להצלחה הרבה יותר מכל דבר אחר שאולי תנסו לשלב על מנת לקדם את המוצר אשר ברשותכם. אך יש בעלי עסקים שלוקחים את הנושא הזה צעד אחד קדימה ושמים את מלוא תשומת הלב על השיווק ולא דואגים לשבח או להעשיר את המוצר אשר ברשותם.

בדיוק כמו שלא מעדיפים את ייצור המוצר על פני בניית תוכנית שיווקית, כך גם לא מעדיפים בניית תוכנית שיווקית על פני ייצור המוצר. עליכם להבין כי נקודת האיזון נמצאת בדיוק באמצע, ואם תדעו לשלב בין מוצר איכותי לשיווק נכון ויעיל תוכלו להביא לכך שהמוצר שלכם ייכנס חזק אל התודעה הציבורית וזה כמובן יתגמל אתכם בלא מעט פרמטרים.

אסור לכם להעדיף אף אחת מהאופציות הללו! שיווק חשוב לעסק שלכם בדיוק כמו שייצור המוצר צריך להיות חשוב לעסק שלכם. כל בעל עסק שישכיל ליישם את הנקודות הללו בעסק שלו, יצליח להגיע למצב שבו המכירות מזנקות בצורה משמעותית והמוצר הופך להיות מבוקש יותר ויותר. כאשר אתם פועלים בצורה טובה ונכונה ההצלחה מגיעה מעצמה, אינכם צריכים לרדוף אחריה או לייחל ליום שבו היא תופיע.

חייגו עכשיו בדיקה עסקית פנייה בווטסאפ