X
יש לנו הצעה מיוחדת לבעלי עסקים:


*פגישת אבחון עם מומחה לייעוץ עסקי חינם!

ליווי מנהלים

ליווי מנהלים

איזה מין מנהל אתה?

אתה עובד 15 שעות ביממה, נותן את הלב והנשמה ולמרות זאת, אינך מצליח לעמוד בכל המשימות שהצבת לעצמך: המכירות אינן משביעות רצון, הרווחים אינם מספקים, התחרות קשה והעובדים חסרי מוטיבציה. בנוסף, במקום לנהל, אתה מוצא את עצמך מקדיש שעות ארוכות למילוי מטלות שאינן כלולות בהגדרת תפקידך כמנכ”ל – כי רק לך באמת אכפת ממה שקורה בעסק…

אם אתה לא תנהל. כולם ינהלו.

בניהול, אין ואקום. מנהל העוסק ב”כיבוי שריפות” ואינו משקיע את מיטב זמנו בניהול הארגון, הופך לעובד מן המניין ובכך מאפשר לגורמים זרים, כגון מתחרים, לקוחות, ספקים ועובדים לקבוע את דרכו של העסק ואת עתידו!

עם זאת, אין זה אומר שאינך מנהל טוב. יכולת ניהול אינה בהכרח כישרון מולד והיא אף אינה מובטחת לבוגרי בתי ספר יוקרתיים למנהל עסקים. ככל יכולת אחרת, כישורי הניהול ניתנים לפיתוח, לעיצוב ולבנייה – בעזרת תוכנית אימון עסקי והדרכה מעשית ומוכחת בהנחיית צוות ליווי המנהלים של Advising.

חשב מסלול מחדש: מ”מנוהל” למנהל!

הזמן “בורח לך בין האצבעות”? מתקשה לאזן בין התפקיד התובעני כמנכ”ל, לבין התפקיד התובעני לא פחות של בן זוג והורה לילדים? Advising בראשותו של אסי קומבליס, צבר ניסיון רב בניהול וליווי עסקים קטנים ובינוניים ובתהליכי אימון עסקי. לאחר תהליך מיפוי המנהלים והעובדים המבוצע באמצעות תצפיות, בחינת דו”חות כספיים, שאלונים וראיונות עומק, אנו, ב-Advising, נלווה אותך במשימת הניהול על כל מימדיה:

ניצור תוכנית עסקית כמתווה פעילות ארוך טווח לעמידה ביעדי העסק

  • נסייע לך לגבש צוות עובדים נכון יותר עבורך
  • נשמש עבורך כצוות חשיבה אובייקטיבי להתלבטויות ונציג בפניך נקודות מבט אלטרנטיביות ויצירתיות.
  • נייעץ לך בקבלת ההחלטות בתחומי הניהול, השיווק, הכספים, משאבי האנוש והלוגיסטיקה
  • נזהה מראש שלבים, התנהגויות ומשברים המאיימים על העסק ונגבש אסטרטגיות למניעתם.

בנוסף, נספק לך “ארגז כלים” עכשווי ואפקטיבי שיסייע לך במשימות הניהול העומדות בפניך:

קביעת מודל ניהולי

צוות Advising יזהה את המודל הניהולי המתאים ביותר לעסק שלך ובכך יאפשר לך לפנות זמן לתכנון ויישום תהליכים ארוכי טווח וחוצי ארגון, לחזק את עבודת הצוות בארגון באמצעות האצלת סמכויות, חלוקת תפקידים ואחריות נכונה ואפילו להתפנות לפתרון בעיות מיידיות

ניהול זמן

הזמן “בורח לך בין האצבעות”? מתקשה לאזן בין התפקיד התובעני כמנכ”ל, לבין התפקיד התובעני לא פחות של בן זוג והורה לילדים? מרגיש שאיבדת שליטה על חייך? Advising תעניק לך אימון עסקי הכולל מגוון כלים לניהול אפקטיבי של הזמן, באמצעות מודלים עסקיים מוכחים.

תכנון ארוך טווח

הרצון לרווחיות בטווח הקצר פוגע לעיתים בתכנון לטווח ארוך ובהשקעה בתשתיות הארגון.

ייעוץ עסקי ותכנון ארוך טווח וחזון ברור ובר-השגה המלווה ע”י ,Advising יאפשר לך ליצור ולעצב מטרות על ושאיפות משותפות לך ולעובדיך, אותן תוכל לתרגם לשרשרת מטרות ביניים המובילות אליה כקו מנחה.

האצלת סמכויות

האצלה של סמכויות, אחריות ומטלות היא אחד הכלים החשובים העומדים לרשותך כמנהל. עם זאת, רבים מהמנהלים נרתעים משימוש בכלי אפקטיבי זה והסיבה מוכרת וידועה: “אף אחד לא יבצע את המטלה טוב כמוני”…Advising תלווה אותך בתהליך אימון עסקי להאצלת סמכויות באופן מובנה ומבוקר ותאפשר לך לפנות לעצמך זמן איכות לניהול, לעודד תחושת סיפוק וערך עצמי בקרב המנהלים הזוטרים והעובדים ולשפר משמעותית את הפרודוקטיביות של העסק.

פיתוח עבודת צוות איכותית

בעזרת Advising תוכל לשפר את האינטראקציה והתקשורת הבין-אישית עם עובדיך וליצור סביבת עבודה נעימה, מעודדת הצלחה ופרודוקטיבית יותר. וזה בדוק.