בדוק את העסק שלך

גיוס הלוואה לעסק- המקורות הנוחים ביותר

כאשר מדברים על עסק "נושם" או עסק משגשג הסיבה העיקרית לכך הינן הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר. אז אם אתם בעלי עסקים חדשים או ישנים וכל מה שאתם צריכים זה קצת אוויר לנשימה אין ספק כי גלגל ההצלה הטוב ביותר תהיה הלוואה מהירה שתשנה את ניהול העסק ורווחיו על הצד הטוב ביותר.  

אין לכם את היכולת הכלכלית? אל תאמרו נואש, יש לא מעט מקורות נוחים החל מהלוואה רגילה וכלה בלקיחת הלוואת גרייס ועוד כמה וכמה מקורות שאותם נציג לשיקול דעתכם במאמר זה- השאלה מה אתם בוחרים? 

הלוואות דיגיטליות לעסקים – מה כדאי לבחור?

יש לא מעט אפשרויות העומדות בפניכם, בעידן של הלוואות דיגיטליות לעסקים שונות ומגוונות כל מה שנשאר זה לבחור את מה שמתאים לכם למצב הקיים ולהחזר החודשי בו תוכלו לעמוד. 

כמקור ראשון במסגרת הלוואה דיגיטלית תמיד תוכלו לפנות בדרישה להלוואה בערבות המדינה. בהלוואה זו לא יידרש מכם להציג ערבים וההתנהלות תהיה מול המדינה שתאשר ותהיה ערבה להחזרים. לרוב הלוואות מהסוג הנ"ל נוחות נוכח העובדה כי לא צריך ערבים, ההצעה משתלמת והריבית והפריסה אף הן נוחות. 

המקור השני עליו כדאי לדבר זו האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית – גוף המספק הלוואה עד 90000 ₪ ובמקרים מסוימים אף יותר. במצב הנ"ל שלא כמו הלוואה בערבות המדינה יידרשו ערבים וכן תהליך אישור ובגדול זו בהחלט תהיה הלוואה מעולה לעסקים קטנים או בינוניים. 

בעתות של קורונה עולה גם האפשרות של הלוואות קורונה באמצעות גיוס אשראי לעסקים קטנים מגופים כמו חברות אשראי, ביטוח ואפילו על חשבון קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שלכם. כאמור, עסקים קטנים שרוצים תזרים לפתיחת עסק כאן ועכשיו יוכלו להשיג את תזרים המזומנים במיידית ולהגשים את החלום. 

הלוואות פנים או חוץ בנקאיות מה כדאי?

האם לקחת הלוואות קורונה מהבנק או מגוף שהוא חוץ בנקאי? זו שאלה שתמיד אבל תמיד תעלה במעמד הגוף המתאים ללקיחת ההלוואה בתנאים הטובים ביותר. הלוואות חוץ בנקאיות משמע הלוואות מגופים שהם לא בנק והיתרון הינו מתן הלוואה ללא פגיעה באשראי הקיים וללא דרישת ערבים. 

לקיחת הלוואה חוץ בנקאיות תגרור לא פעם התחייבות לריבית גבוהה אבל עם זאת הסדרי ההחזר הנוחים והפריסה הופכים את זה לנכון בלא מעט מן המקרים. לעומת ההלוואות החוץ בנקאיות הבנק יאפשר אף הוא הלוואה מהירה וזמינה אבל זו תהיה כרוכה בערבים ונגיסה באשראי הקיים.  

בסיכום דבר, יש לא מעט מקורות הלוואה מפתים לעסקים קטנים וגדולים השרויים במצוקה מה שידרוש מכם ברוב המקרים להפעיל תושייה ואף להיוועץ עם גורמי מקצוע במטרה להשיג את ההלוואה בתנאי ההחזר הטובים ביותר ולא רק לטווח הקצר.  

חייגו עכשיו בדיקה עסקית פנייה בווטסאפ