בדוק את העסק שלך

איך קובעים מסגרת אשראי לעסק

כמעט כל בית עסק מקבל איזושהי מסגרת אשראי מהבנק. המסגרת הזאת למעשה גובה מקסימום החוב שאליו בית העסק יכול להיכנס במינוס בעובר ושב או בשוטף באופן כללי. מסגרת האשראי כרוכה בעלויות ועמלות שונות שיש לקחת בחשבון. חשוב לדעת כי לכל בית עסק יש צרכים שונים, והם תלויים בכמה פרמטרים כמו: סוג פעילות העסק, היקף הפעילות, הצרכים השוטפים וכו'.

השאלה איך לקבוע את מסגרת האשראי לעסק שלכם מעסיקה בעלי עסקים רבים, התשובה לך היא באמצעות ייעוץ עסקי מקצועי על ידי מומחים בתחום.

מהי מסגרת אשראי?

מסגרת אשראי הינה אפשרות שמעניק לכם הבנק או חברת האשראי, להיות ביתרת חובה מול הגורם המספק לכם את האשראי. שלא כמו במקרים בהם אתם לווים הלוואה, ומקבלים כסף באופן מיידי. מסגרת אשראי משמשת לרוב למימון של הוצאות רגילות ושוטפות. זאת ועוד, מסגרת האשראי מאפשרת לעסקים להתקיים, היא למעשה מקור מימון לגיטימי לניהול נכון של העסק.

איך קובעים מסגרת אשראי מתאימה לעסק?

בשלבים הראשונים של עסק, ייפתח חשבון בנק. השאלה הראשונה שתתבקשו לענות עליה היא מהי מסגרת האשראי שתצטרכו לעסק שלכם? התשובה לשאלה הזאת טמונה בהוצאות השוטפות של העסק והוצאות חריגות. כשאתם מחשבים את הסכומים האלה, עליכם לקחת בחשבון מצבי קיצון בין היתר, שההכנסות חלילה יהיו נמוכות מהצפוי, ותצטרכו גם הוצאות נוספות על ציוד חדש או תיקון הציוד הקיים.

על מנת לבטח את העסק שלכם, והן לשמור על מסגרת אשראי, עליכם לקבוע מסגרת אשראי שתהיה כפולה מההכנסה החודשית שלכם. חשיבות גובה מסגרת האשראי נובעת מכך שישנן עמלות על המסגרת, ככל שהיא תהיה גבוהה יותר – כך גם העמלות יעלו בהתאם. על מנת לקבוע מסגרת אשראי אופטימלית מומלץ להיוועץ ביועץ עסקי שידע לנווט אתכם בצורה נכונה במיוחד בתהליך הראשוני של פתיחת העסק.

ליווי עסקי עם Advising – מביא לתוצאות

חברת Advising הינה חברה המספקת שירותי ייעוץ וליווי עסקי מתקדם. החברה בהובלת אסי קומבליס, מנכ"ל החברה בעל למעלה מ-20 שנות נסיון בתחום. החברה מורכבת מיועצים עסקיים מקצוענים, מובילים ואמינים בתחומם. היועצים שלנו בעלי הישגים והצלחות רבות, והם בשאיפה להביא את העסק שלכם לצמיחה מתמדת.

לקוחות החברה נהנים משירות משולב של ידע עסקי – ארגוני עם ניסיון שיווקי, פיננסי וניהולי בשלושה תחומים. התחום הראשון הינו ייעוץ עסקי, אימון עסקי, ליווי מנהלים ובניית תכנית עסקית והובלת שינויים. התחום השני הינו הגדלת הרווחיות והמכירות, ואימון צוותים. בתחום השלישי הלקוחות שלנו נהנים מקורס יזמות עסקית ומגוון רחב של קורסים והכשרות לעסקים מתחילים.

לסיכום

קביעת מסגרת אשראי לעסק הוא תהליך חשוב להתנהלות עסקית נכונה ויעילה. ייעוץ עסקי נכון יוביל את העסק שלכם לעסק מנצח, באמצעות ליווי עסקי צמוד תביאו לצמיחה מיוחלת והתנהלות פיננסית נכונה בארגון. לפרטים נוספים ומידע אודות ייעוץ עסקי חייגו אלינו עכשיו למספר 054-700-9016 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

חייגו עכשיו בדיקה עסקית פנייה בווטסאפ